I tu chyba przejawia sie problem , ze w spółce tej jest kilku wiekszych udziałowców , ale chyba w zasadzie zaden z nich nie ma wiekszego wpływu na polityke spółki i stąd Zarzad sam sobiet kapitanem i sterem .Komunikacja spółki z inwestorami jest fatalna i dlatego nalezy upominac pisemnie żarząd o systematyczne komunikaty dotyczące działan władz spółki . Obrośli w piórka i w zasadzie nic nie robia poza pobieraniem sporych pensji .