gdyby przewidywalne byłyby posunięcia i wyniki spólki to byłoby OK.a tak rzeczywistośc odbiega od tego co życzy sobie prezio ( prognozy wyników,zbycie LZPS a co za tym idzie znalezienie kupca na nieruchomość do końca 2012,znalezienie inwestora ).wszystko sypie się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
jeżeli ma być jakieś info dotyczące sprzedaży nieruchomości to tak jak w przypadku Prabosa będzie to informacja poufna czyli po jakiś 2 miesiącach - ale to tylko wróżenie z fusów.bo za głownymi udziałowcami nikt nie trafi ....co myślą i co zrobią - mają różnorakie pomysły "od sasa do lasa".