moja analiza- przemyślenia w podsumowaniu inwestycji poczynionych w tym samym przedziale czasowym co zakup akcji LZPS stawia obecną spółkę PROTEKTOR na dalekim miejscu w moim portfelu, można było zarbic...ale dzienna płynnośc nie pozwalała i nie pozwala na szybkie zbycie waloru...stając się akcjonariuszem stajesz się niewolnikiem - myślę że szkoda czasu i energii na inwestcję w tą spółkę.