Akcji już nie posiadam więc nie powinienem pisać. Ale z sentymentu dzisiaj patrze co to się dzieje na Protektorze i... z perspektywy czasu miałem racje że Gruby tutaj zaniża. A taki Kaziu tu pitolił że drobni i drobni, wszędzie drobnych widział. I co Kaziu? Drobny ten Noble, nie ?
Tak się patrze i wcale nie żałuje że pogoniłem te śmieci. Bo jak by Noble miał kupca na te swoje to by w 2-3 pakietach poszło a że nie ma - to będzie się spuszczał jak pająk po linie.