a ''noblisci'' dalej wykonuja harakiri na akcjach protektora.to sobie znalezli plynna spolke do wyjscia.co do bolszewikow-na nadniestrze juz nie wkrocza,zabieraja zabawki ze wsch.ukrainy.z calej awantury okradli ukraincow z krymu majac przeciwko sobie caly swiat.pyrrusowe zwyciestwo