No i teraz juz jasne . Geniusze z funduszu nie dość , ze sprzedaja po znacznie nizszej cenie od własnego zakupu to 2 miesiace przed wyłata prawie 8% dywidendy. Tak własnie wyglada zarządzanie ludzkimi pieniedzmi w funduszach . To jawne działanie na szkode ludzi ktorzy kupili w dobraj wierze jednostki uczestnictwa lub przyszłych emerytów . Chyba , ze ktoś swiadomie przed dywidenda wyprzedaje akcje po niskiej cenie , by ktoś inny mógł je tanio nabyć i skasowac 8% . Jezeli jest inaczej to zarzadzajacy sa kretynami i powinni zmienic pracę .