srają w gacie bo nie wiedza co bedzie na Ukrainie zresztą nikt nie wie. jak ruscy wkrocza to moga wkroczyc do Nadniestrza w wtedy protek to bedzie nie po 3 ale po 0.3 PLN Jak nie wkroczą to spokojnie Kaliwoda ma rację a nawet wg moich szacunków niedoszacowuje