Kupuje bo pewnie musi wywiązać się z jakiejś umowy ze strategicznymi obligatariuszami (niekoniecznie z Troesh). Pozostaje tylko pytanie po co on to skupuje oficjalnie na psholdco, bo gdyby był plan wycofania z giełdy to nie podbijaliby ceny i skup szedłby na słupy.
Kupowanie pod dywidendę to bzdura, bo to śmieszna kasa.
Wielce prawdopodobna wydaje się natomiast opcja dalszej odsprzedaży pakietu przez psholdco jakiemuś inwestorowi, bo na tym kurs skoczyłby mocno w górę i wszyscy obecni posiadacze zarobiliby.