Stalowy, z całym szacunkiem, ale może odpuść sobie posty na forum, bo może o stali pojęcie masz, ale chyba o giełdzie nie. Cognora w styczniu jeszcze mogłeś kupić po cenie 1.xx, teraz, gdy mamy kurs 3.xx to nagle się dziwicie, że ktoś sypie. Tutaj mało kto stracił i ci, którzy zarobili swoje mogą spokojnie sprzedawać i to robią, bo nie każdy ma czas. Nauczcie się, że Cognor to inwestycja na lata i jeżeli nie widzicie, że spółka zainkasuje w roku 2021 zysk rzędu 150mln co wyłoży się na sowitą dywidendę to strzelcie sobie w potylicę. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok, gdy wrócę tutaj świętować dywidendę 50gr per akcja.