Prawdę mówiąc szokuje mnie ta cena ponieważ zakładałem że nie ma szans na zejście poniżej 3,50zł tym bardziej że notowania stali rosną. Ja mam brane poniżej 3zł więc na razie nie ma mowy żebym oddał choć nie ukrywam że boli taki spadek. Inna sprawa, że nie zamierzam oddawać za cenę poniżej 4zł i liczę że najpóźniej w sierpniu taką cenę zobaczymy. Wystarczy że pojawią się jakieś prognozy wyników za 2Q które będą szokujące ( in plus). W wyniki gorsze niż w 1Q po prostu nie wierzę bo to niemożliwe.