Faktycznie coraz gorzej to wygląda Stalowy. Masz rację. A Prezes to chyba jednak nie zauważył tej czarnej świecy bo znowu zapakował do wora ponad 560 kilo akcji po 3,70 zł i już jest w plecy o 160 tysięcy zł. Ale kto bogatemu zabroni. Zresztą pisałem już o tym wcześniej zanim pojawił się komunikat. A leszcze zadowolone ze mogą Prezesowi dalej ładować akcje do wora po coraz niższej cenie. A tak na serio to chyba Prezes ma jakieś pojęcie jakie będą wyniki za 2Q i może dlatego kupuje takie ilości akcji po taniości.