jak to ma spaść na 2.50 jak zysk za q1 2021 to 45 baniek ? tylko ten zysk może dać dywidendę rzędu 25gr., za 2 miesiące kolejny raport i jeśli tam będzie podobnie to tutaj może być spokojnie 4.50 - 5.00 zł. do tego dodaj druga połowę roku. dywidenda za 2021 r. to będzie coś w przedziale 0.50 - 1.00. jaki przy tym może być kurs to sobie możecie wyobrazić, ale jak ktoś wcześniej napisał, to inwestycja na lata, a kolejne lata dla budowlanki zapowiadają się dobrze.