Dokładnie. Wujek dobra rada. Jak nie czytasz forum to nie wiesz. Od ponad roku przestrzegam by tacy jak Ty się nie ubrali. Widać bezskutecznie.
A i ten tekst że nic nie wnoszę. A kto tu analizuje każde info i pierwszy pisał o dziwnej specyfice sah trading bv? Także Twoje słowa można zostosowac bardziej w Twoją niż w moją stronę ale ok. Dajcie sobje te lapki w górę i módlcie się o info by zejść z haka