A Ty co tu robisz? akcji nie masz,spółka cię denerwuje, wszystko jest na nie, to jaki jest powód Twojej ciągłej aktywności, wujek dobra rada, czy mały spekulancik? Ja jestem tu dwa lata,srednia niestety 0,57 zł, ale nie płaczę, ani nie naganiam na kupno, kupując uwierzylem,że to ma sens, czy tak bedzie, nie wiem, ale nie lubię takich osobników o których nie wiem co sądzić, nic nie wnoszą i nie wiadomo dlaczego są tacy aktywni.Nie pozdrawiam,bo nie wiem, czy chcę z Tobą mieć coś wspólnego.