Najlepsze jest to że nie ma podstaw do takiego myślenia. Gdyby były to byście o nich pisali a tak smarujecie posty o swojej heroicznej cierpliwości. Tekst dla leszczy spoko a że takich tu sporo to się Wam nie dziwię że coś probujecie nagonic. Napiszcie jeszcze że jest tanio i niskie wskaźniki.a i zadłużenie małe xd