@wers: Nie mam już akcji. Żadnych. Z uśrednianiem jest ten problem, że zakładasz że złapałeś dołek lub blisko dołka. Statystycznie marne na to szanse. Pewnie mamy na tym forum tysiąc postów o uśrednieniu, na różnych poziomach. Czasami oczywiście przynosi to pożądany efekt.
@igła: giełda nie jest grą o sumie zerowej. Jeżeli ktoś stracił, to nie znaczy że ktoś zyskał