Cześć na Grubo:
Pomimo, iż mam do Ciebie dużo sympatii, bo siedzimy tu razem już baaardzo długo ( mimo,że niektóre Twoje wpisy zakrawają o chorobę psychiczną - ale to przecież wiesz :))). ) to nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie. Dla użytkowników tego forum sprzedałem ze 3 tygodnie temu po 3.05 - co ogłosiłem i tego będę się trzymał.