Wers już jakiś czas temu pisał, że akcji nie ma (haha).
Uśrednianie, czy też jak to ty ładnie nazywasz, akumulowanie, jest bardzo złą praktyką inwestycyjną i wynika jedynie z ulgi jaką zmęczony stratami umysł odczuwa po zmniejszeniu średniej. Długofalowo prowadzi jednak najczęściej do kolejnych strat. Albo SL po stracie x%, albo trzymać zaciśnięte zwieracze i paluszki z dala od klawiatury. RuNaGru, po co akumulować jak tu scenariusz spółki groszowej jest tak samo prawdopodobny jak powrót na 3? Gdzie, jak pamiętacie, 3 było dla wielu zajefajnym poziomem, wręcz okazją życia. No i masz ci los