do Hmmm:
Książko napisałeś o uśrednianiu - tak jest w teorii i z psychologicznego punktu widzenia to ulga. Ale, zakładając że Varsav to jednak perła a nie śmieć, to czy uśredniając zakupu pierwotny na przykład po 3zł i dokupując teraz 50 proc. po 1.8zł - nadal uważasz że mając komplet akcji po 2.4. to jest zła inwestycja długoterminowa? No właśnie :). Tutaj mamy ryzyko że Bee nie sprzedaje się dobrze, natomiast co w sytuacji gdy sprzedaje się świetnie??