Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,77 zł , zmiana od tamtej pory: -70,76%

Re: Ciąg dobrych informacji

Zgłoś do moderatora
Raczej nowi inwestorzy nie kupili po 1.9 zł zeby sprzedać po 1.0 zł, tylko jesli w ogóle rozważa sprzedaż to raczej drożej. jak tylko firma zacznie poprawiać wyniki (a z nowym kapitałem i nowym modelrm biznesowym jest to wielce prawdopodobne), to bardziej widzę kursy w okolicach 5-6 zł niz 1 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -2,41% 0,81 2023-06-07 09:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.