Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,77 zł , zmiana od tamtej pory: -70,76%

Re: Ciąg dobrych informacji

Zgłoś do moderatora
To idzie w bardzo dobrą stronę. Potrzeby gotówkowe są pewno większe niż kasa z emisji akcji dlatego info o kredycie na 10 mln to super, extra informacja! Widzę tu rozsądne działanie z konkretnym planem. Zgadzam się też, że możliwości zakupowe Polaków są coraz większe. Marka bardzo dobrze się kojarzy bo jest sponsorem prawie wszystkich dużych zimowych imprez sportowych w Europie i ja np. chcę tam kupować i kupuję. Przypomnę tylko, że niedawno ktoś nabył ponad 100 tys. akcji po 3 zł. Obroty też ruszą ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -2,41% 0,81 2023-06-07 09:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.