Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,77 zł , zmiana od tamtej pory: -70,04%

Ciąg dobrych informacji

Zgłoś do moderatora
Wydaje sie ze obserwujemy ciąg ciekawych zdarzeń (z wewnątrz spółki i spoza spółki), które za moment przełożą sie na dobre wyniki:

1. potwierdzone przez sąd podwyższenie kapitału (mozna juz dysponować nowymi milionami z emisji)
2. nowy bank wchodzi z dodatkowym finansowanie (pozytywna ocena przyszlosci przez instytucje finansowa + dodatkowa kasa do obrotu)
3. pozytywne informacje z polskiej gospodarki - coraz większa siła nabywcza polskich konsumentów (duzy potencjał, ze cześć coraz wiekszych dochodów Polaków popłynie do spółki)

Co sądzicie o moich przemyśleniach ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL 0,00% 0,83 2023-06-06 15:51:21