Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -83,44%

Re: Chełmska gra o tron

Zgłoś do moderatora
To, że zarząd doprowadził do niewypłacalności, to jedno. Jednak fakt, że licencjonowany doradca restrukturyzacyjny zadłuża w ekspresowym tempie spółkę, to już inna para kaloszy. Raport 2Q 2016r wykazuje zobowiązania i rezerwy na zobowiązania na poziomie 129.568.000. Zakładam, że jest on rzetelny, po podpisał się pod nim zarządca. Po roku (2Q2017) zobowiązania to już kwota 140.142.000. Po pierwszym kwartale 2018r w tej pozycji bilansu odnajdziemy 147.483.000.
Taaa... Firma się podnosi. Najgorsze la obecnych wierzycieli jest to, że zobowiązania zaciągnięte przez zarządcę stanowią koszty postępowania, więc są zaspakajane przed nimi.
Bank sobie poradzi. Na ARP zrzucimy się wszyscy, a reszcie po prostu współczuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 4,95% 0,05 2020-06-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.