Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -92,43%

Re: Chełmska gra o tron

Zgłoś do moderatora
Tu nie chodzi o to, żeby firma upadła, ale żeby powstała z popiołów. Upadek firmy kończy się rozgrabieniem i zniszczeniem, a wierzyciele będą tylko płakać. Firma w sanacji ( czyli w obronie przed wierzycielami, pomimo afer - awarii hula jak orkan "Grzegorz" ) to poprzednicy "jęczą", że firma upada a przecież jest całkiem inaczej. Rozsądni wierzyciele na pewno zastanowią się nad układem po sanacji i poczekają na zapłatę pomimo tych "wynaturzeń" za ostatnie lata. Szkoda tak potężnej firmy z nie zaspokojonym asortymentem produkowanych towarów doprowadzonym przez poprzedni zarząd do granicy upadłości.
P.S. : Walczmy o dalszy byt tej firmy bez udziału poprzedniego zarządu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 4,95% 0,05 2020-06-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.