czy wiesz dlaczego sądzisz że oddał przez 1 zł.? PEWNIE NIE!
Oczywiście że zazdrości.
A więc zazdrościsz nawet Nieznajomemu że mógłby mieć kasę (chociaż nie jesteś pewien czy pisze prawdę) dzięki temu, czego ty nie zrobiłeś chociaż miałeś na to ochotę.
A aby się lepiej poczuć masz nadzieję że nie zarobił wiele!
Oto charakter.
Ty się zrewiduj chłopie i swój stosunek do świata i innych ludzi bo zazdrościsz nawet kiedy komuś coś się udaje w opowiadaniach!
Zawiść to nasza cecha narodowa chyba.
A wiesz skąd płynie?
Z GŁUPOTY! Z GŁUPOTY.