sytuacja o której marzysz jest mało prawdopodobna ale możliwa. Przekonałem się o tym w 2007 roku kiedy walor o nazwie FON poszybował w ciągu 3 miesięcy o 1000% z 0,50 do 5pln żałuję tylko że wszedłem w niego tylko za 5000pln zniechęcony przez maklera w moim biurze maklerskim, który stanowczo odradzał mi zainwestowania w tą spółkę!