Powiem tak: Z doświadczenia na GPW i małą znajomoscią CZP SA( to tylko moja skromna uwaga , proszę się ja nie sugerować) wydające sie bardzo dobre info wpuszczone do publicznej wiadomości w piatek po całym tyg. handlu. Z doświadczenia oznacza , że ani w poniedziałek ani we wtorek ani w najbliższym czasie nie ma co liczyc na spekulacyjne wzrosty ewentualnie na drobną podbitke do poziomu 0,22/24gr w przeciagu 2/3dni co pozwoli wyjsc po dobrej cenie akcjonariuszom robiacych zakupy np: ok.22gr z małym zyskiem, ale nie ze stratą. ( Dziś jest Euforia ale WEEKEND ostudzi wasze mażenia. Taka informacja wpuszczoma w trakcie sesji pozwoliłaby na wybicie 18%/20% przez 4 godz potem osówanie się do poziomu 10%/12%, zamknięsie ok 16% patrząc na globalne nastroje, następna sesja bedzie oscylować w granicach 0% zakończoma doji na wysokich nogach"-(przewiduję!) charakteryzować się bedzie małym korpusem oraz wyskimi cieniami. Wyrażać będzie duże niezdecydowanie związane z aktualnie panującą tendencją, patrząc na AT. Dobry moment do wyjścia dla osób które muszą zrealizowac zyski. Uważam , że po po takim trendzie spatkowym, akcjonariuszą należy się spore odbicie ale nie taka jest polityka CZP o czym sami przekonaliscie sie nabywając akcje tej spółki zapewne w większości na wyższym poziomie.