Twoja napastliwość kk w stosunku do mnie jest żenująca a mnie osobiście rozbawia :) :)
Nigdy nikogo nie obrażałem na tym forum w szczególności kozaczka , w przeciwieństwie do ciebie kk :) :) I to na tyle polemiki z tobą kk :) :) bo szkoda mi ręki na pisanie tego typu postów :) :)