W najgorszym wypadku WIG20 pójdzie w okolice 1400 w najlepszym zatrzyma się trwale w okolicach 2290 :) Obecnie można wypatrywać jakiejś odbitki ale to nie zmienia faktu , że brakuje nam jednej fali w dół jeszcze :) Słusznie zauważyłeś , że mamy do czynienia z rzezią , dynamika spadków w jednostce czasu nie wróży nic dobrego na najbliższą przyszłość. Akcjom zdecydowanie pa pa , kontraktom zdecydowanie dzień dobry. :) :) Lokaty bankowe beee :)