Jeśli spadki nie zostaną zatrzymane na Protektorze na obecnych poziomach to czeka nas 1.60 jako następny cel :):) Długoterminowi niestety tu polegną. Jedyną szansą na przyszłość jest przejęcie niemieckiej firmy , innych pozytywów , które by pomogły kursowi nie widzę obecnie :)