a ja żałuje że posłuchałem analityków z bzwbk- mam ten papier od kilku lat i po prostu mam nauczkę za swoją głupote- a tego gościa z bzwbk co mi doradził tą spółke jak spotkam to nie ręczę za siebie- pare tysiaków w plecy!!!!! i chodź by trzewiki kupiła chińska i indyjska armia razem wzięte tej syfiastej spółce nic nie pomoże.NEW BALANCE- podziwiam twój optymizm- widzę że podobnie jak ja wtopiłeś pare dobrych tysiaków.Trzeba się przeprosić z lokatami i pomyśleć o złocie, a akcje pogonić jak tylko pojawi się trochę zieleni- bo nie zanosi się na lepsze- to jest po prostu masakra i rzeź , to co sie teraz na giełdach dzieje- moze celowo sieją panikę by tanio odkupić od lękliwych inwestorów? KTO ZNA DOBRĄ WRÓŻKĘ? :-P