To już było opisywane przy info o otrzymaniu statusu cbr. Spółka może i jest ok. Na taki status wydmuszka nie może liczyć. Na współpracę z WZL tez nie. Tu kwestia właścicieli pozostaje zagadką. Czy będą się bawić akcjami kosztem mniejszościowych czy będzie fair. Słabą komunikacją z inwestorami tworzą przestrzeń do spekulacji i podejrzeń.