Nowy miliard na drzewiane domy?
W głowie mam wpis pewnego forumowicza z zeszłego roku, moim zdaniem najlepszy
,, COŚ to finansowanie wszystkiego co nieopłacalne,, Zgadzacie sie ze mną ?
Miał to byc wątek marketingowo, reklamowy, Miało byc o postrzeganiu i pozycji na rynku :-) i ewentualnej szansie (ostatniej) jaka jest OZE