Juz druga sciec handlowa po carrefour ,,buduje sie eko,, i wcale sie z tym nie kryje
https://www.youtube.com/watch?v=yOobAA-6nv8
Co na to najbardziej proekologiczne COŚ w kraju , w europie i na świecie? Czy widzi w tym zjawisku swoja szanse a moze to tak że szansa nie widzi jego?