Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,90%

Re: Bio Planet - wyniki I półrocza 2020 r.

Zgłoś do moderatora
A co tu taka cisza...
link

Podoba mi się wykres EUR, podwójny szczyt i lecimy na 4,4 a potem 4,2 a co to oznacza... Rentowność importerów takich jak BIO PLANET winna rosnąć ...

Czas pokaże jak w 4Q wykorzysta obecną sytuację Bio Planet. A jakby tam 4Q mieli lepszy jak 1-y...

Póki co przed nami 13.11 wyniki 3Q. Co pokaże lider rynku Eko w Polsce? 0,5 mln netto byłoby dobrze 1 mln netto znakomicie.

Ja jednak patrzę już na 4Q.
Nie sprzedają praktycznie nic przez sklepy wielkopowierzchniowe. Ludzie znów raczej w większości spędzą 4Q w domach... Może być REWELACJA.

Rozwój, rozwój rozwój...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -0,66% 30,00 2021-12-01 16:39:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.