Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,94%

Re: Bio Planet - wyniki I półrocza 2020 r.

Zgłoś do moderatora
A jaki masz wzrost przychodów? To wymaga gotówki, a kredyty wyjątkowo tanie, nikt ich nie chcę brać więc Bio Planet ma super warunki do rozwoju bo tanio się finansuje i kartę przetargową przy negocjacjach. Ile branż bowiem w pandemii ma takie wzrosty przychodów jak Bio Planet i to wzrosty stałe, utrwalone nie tylko w marcu czy kwietniu.
Wszystkie te Mercatory i inne wynalazki zarobiły swoje oczywiście ale wrócą za rok czy 2 do przychodów sprzed i się mega biznes skończy, tu będzie tylko rozwój i wzrost... A wiadomo co to znaczy...
Co do sieci jakie padły, to chyba nie wina Bio Planet że padły, to raczej należą się brawa że tak olbrzymi producent EKO największy w Polsce monitoruje rynek i partnerów by z nich wychodzić jak widzą problemy.
Można powiedzieć, że na tych partnerach tylko, mniej jak mln wtopili, a ile marży wzięli przez lata współpracy? Przypomnę, że mają koło 30%...
Brawa dla Zarządu. Taka Alma mogłaby pociągnąć taki Bio... A na dziś Bio Planet sprzedaje tylko do małych sklepów specjalistycznych, dziś jest ich koło 150, ale będzie przybywać.
Jesteśmy tym co jemy, będziemy chcieli żyć dłużej, a by tak się stało musimy jeść zdrowiej...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -0,66% 30,00 2021-12-01 16:39:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.