Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,20 zł , zmiana od tamtej pory: 6,87%

Re: Bio Planet - wyniki I półrocza 2020 r.

Zgłoś do moderatora
Reko DINO KUPUJ 253, czyli czyli dla C/Z 3 x wyższej od Bio Planet, zaś dynamika sprzedaży / rozwoju Bio Planet 3 x wyższa od DINO..

www.bankier.pl/wiadomosc/DM-BOS-podniosl-rekomendacje-Dino-Polska-do-kupuj-cena-docelowa-253-9-zl-7995763.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 0,00% 28,00 2021-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.