Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,94%

Re: Bio Planet - wyniki I półrocza 2020 r.

Zgłoś do moderatora
skoro takie eldorado to dlaczego kredyt na działalność dobierają
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=171212&title=Zawarcie+aneksu+do+umowy+o+kredyt+w+rachunku+bie%C5%BC%C4%85cym.

chyba kurs € ciśnie, mimo zysku na I Q realnie kasy nie ma, i problemy są z płynnością
spółka już położyła 700 tys. na Piotrze i Pawle, 250 na Marcpoli i 250 na Almie - pytanie czy ma jeszcze takie kwiatki w szafie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -0,66% 30,00 2021-12-01 16:39:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.