Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: 8,96%

Re: Bio Planet - wyniki I półrocza 2020 r.

Zgłoś do moderatora
Mnie do wejścia w tą inwestycje urzeka ich działanie e-commerce. Sklep przejrzysty, bardzo sprawnie po wizycie w ich sklepie zostałem też spozycjonowany, co widziałem po reklamach... Dadzą radę. Płynność słaba ale jestem przyzwyczajony do takich firm: Marvipol, Novita, Agroliga, Instal Kraków... Świadomy akcjonariat to piękna sprawa... Nawet poziom forum bankiera inny niż na szerokim rynku... Fajnie, bo jest stabilnie i zawsze przy tego typu firmach uważam, że może pojawić się bonus polegający na tym, że firma w końcu doczeka się zasłużonego zainteresowania rynku a wtedy zaczynają się - jak to piszą - różne "odpały", "dzidy", "rakiety", które zaburzają co prawda AT, ale są szansą na ponadprzeciętny wynik inwestycyjny. Taki Mercator w końcu też miał obroty rzędu 5-30 tysięcy i to nie tak dawno temu (1-2 lata). Wiem, wiem - "czarne łabędzie" nie pływają w stadach...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -2,67% 29,20 2021-11-26 16:33:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.