Wer, ciekaw jestem Twoje zdania,/ mleko się rozlało więc rozważanie jest teoretyczne/ czy warto było wymieniać akcje Termo na udziały w nowej spółce, czy zostać przy T2M? ja zostałem bo nie mam dak dużo akcji żeby je dzielić,ciekaw jestem Twojej opinii.Pozdr.