Dnia 2017-09-23 o godz. 20:13 ~Xxxx napisał(a):
> Chlopie, doksztalc sie, najlepiej zacznij od ksh
> > Bo na razie wypisujesz bzdury.
> >
> > Spolka zoo skupuje akcje t2p, chce plavpcic swoimi akcjami zamiast gotowka.
> > Slownictwo - wymiana, parytet - to tylko chwyt marketingowy.
> > Rownie dobrze mozna powiedziec, ze w piatek na zamknieciu byl parytet 71 do 1 (wymiana 1 akcji na 71 groszy).
> >
> > Masz akcje, mozesz je wycofac z gieldy ? Oczywiscie ze nie
Płaci nie akcjami tylko udziałami,póki co Green to spółka z.o.o.....Sam sie dokształć,akcje beda na Greenie jak stanie sie spółka akcyjną znafco....Teraz obejmujesz tylko udziały...jak zwał tak zwał ale nie sa to akcje.....Czy był kiedys podobny parytet???Bo z tego co wiem Jacoob wprowadza novum na rynku więc skąd masz takie dane.chyba że masz łeb wiekszy od niego....Powtarzam...do tej pory na giełdzie nie było chyba podobnego układu by wymieniać akcje na udziały spółki która bedzie notowana za pare miesięcy na giełdzie..Także nie udawaj experta bo temat na razie nie do ogarnięcia....Nie wiem jak prawnie Jacoob to rozwiąże...Jak znasz podobny przykład wymiany czy parytetu napisz.....