Dnia 2017-09-23 o godz. 20:24 ~asd napisał(a):
> Nie zgadzam sie z toba wer
> > akcji jest 20mln i tyle pozostanie
> > Widze ze jestes jeszcze mlodym inwestorem
> > Jeszcze duzo przed toba
chyba mi nie powiesz że akcje zamienione na udziały bedą na rynku pod handel...nie zrozumielismy sie kolego...pisałem ze do marca na owych akcjach będzie Lock Out...Wróca oczywiście na rynek gdy Green stanie się spółką akcyjną....o to mi chodziło....do marca ok.10 mln akcji bedzie zamrozonych......więc na rynku bedzie 10 mln pozostałych.....Może sie niejasno wyraziłem....