Dnia 2017-09-23 o godz. 18:30 ~Xxxx napisał(a):
> Jakie wycofywanie akcji z rynku ?
> > Kolejne bzdury,
> > Sp zoo chce SKUPIC akcje t2p, na umowy cp ale placic chce nie gotowka ale swoimi akcjami (akcjami sp zoo).
> > Czy ktos, kto kupil akcje na gieldzie czy na umowe cp moze je pozniej "wycofac" ? Oczywiscie ze NIE
Jako akcjonariusz Spółki Termo2Power S.A. może Pan skorzystać z oferty wymiany akcji, anonsowanej w raporcie bieżącym T2P nr 22/2017 z 07 marca 2017 r. ("Parytet" link ). Minimalna ilość akcji deklarowanych do wymiany wynosi 10.000 szt., równowartość 15.000,00 PLN (150 udziałów), które zostaną przekształcone w 150.000 akcji Green - Nanotech Ventures. Będzie to jednorazowa operacja (nie przewiduje się jej powtarzania). W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o informację jaką liczbę posiadanych akcji T2P chce Pan przeznaczyć na wymianę. Konwersję chcemy przeprowadzić w ciągu najbliższych 2. tygodni i z tego względu prosimy o przesyłanie deklaracji do 22 września 2017 r. Czyli co według ciebie,zjesć ciastko i mieć ciastko....Bez sensu...