Dnia 2017-09-23 o godz. 14:08 ~Jan napisał(a):
> czyli kolego od kiedy już będzie mniejsza ilość akcji (ok 10 mln) T2p w obrocie ?
>
> i czy w związku z tym kapitalizacja spółki spadnie ?
Z tego co wiem po rozmowie z Jacoobem podpisywane bedą umowy cywilno-prawne w kancelarii notarialnej i na ich podstawie biura maklerskie będa wycofywac akcje z rynku celem ich przekazania do nowego podmiotu.Oczywiście kapitalizacja zmaleje...Z tego co pisało w Prospekcie Green czas na wymianę 2 tygodnie....Tydzień już minął,a deklaracje wymiany trzeba było do 22.09.17 wysłać...Czy termin jest wiążący nie wiem...Proszę pisac lub dzwonić do Prezesa.