COŚ-a nie ma i nie bedzie w żadnych duzych perspektywistycznych przedsięwzieciach. Z kolei jego produkt skierowany do ,,maluczkich ,, czyli kredyt z dotacja to jakies nieporozumienie. Czy jako instytucja majaca w nazwie ochrona środowiska jest zaangazowana np w patronowanie małym inowacyjnym projektom tzw startup(om) działajacych w tym obszarze ?
Ostatno ,,sprzedał,, swoje know how orlenowi
,,"Planowane w przyszłości wspólne działania, na bazie posiadanych przez strony unikatowych na rynku kompetencji, mają na celu stymulowanie rozwoju proekologicznych przedsięwzięć związanych zarówno z podnoszeniem standardu ochrony środowiska jak i inwestycji w kierunku gospodarki niskoemisyjnej" - napisano w komunikacie''
Jak w Pcimiu postawia kilka latarni z wiatrakiem i panelem wtedy przeczytacie o COŚ-u :-)