Tauron z pgnig na południu robia przymiarki do odmetanowywania pokładów wegla jest to takze pierwszy krok do ich podziemnego zgazowywania.
Dominika woli z norwegami na bałtyku stawiac wiatraki. Inne nasze koncerny energetyczne chca same albo łakomie spogladaja na Dominike
Orlen tezby chciał :-)
nic nie wspominaja o COŚ-u