Forum Forex +Dodaj wątek
Nie ma co sluchac nikogo :) patrz na to co sie dzieje i sam oceniaj sytuacje , ja mowie ze tydzien zamkniemy 4,22 , a specjalisci mowia ze poziom 4,23 bedzie ciezki to przejścia , że niby będzie głebsza korekta , Tylko zobaczycie jak przelecimy przez 4,23 bezbolesnie, 4,20 bedzie magiczne , ale jeśli nic złego sie nei wydarzy to i to złamiemy po tygodniu . Trend o ile mozna o nim mowic jest na umocnienie zł i nic jak narazie tego nie zmieni , wiadomo beda korekty ale nie takie jak gdzies tam podawali pod 4.30 . Zejdzie na 4.23 skorekci na 4,26 po drodze rynek sie jeszcze uzupelni i zjazd na dół.

  • bax Autor: ~grisza
  • Re: bax Autor: ~st
  • GR Autor: ~bax
  • Re: GR Autor: ~BX
  • Re: bax Autor: ~ja
  • Re: bax Autor: ~gamon