Forum Forex +Dodaj wątek
ja mam ski od 1,1228 do 1,1280 i jakos nie placze ile to stracilem bo w sumie jeszcze nie zaczalem grac i kasowac pozycje
  • bax Autor: ~grisza
  • Re: bax Autor: ~st
  • GR Autor: ~bax
  • Re: GR Autor: ~BX
  • Re: bax Autor: ~ja
  • Re: bax Autor: ~gamon