Forum Forex +Dodaj wątek
bax chyba Ci coś zaszkodziło w te święta znowu Twoje jastrzebie wyjeba ły mnie na 20 tys dzięki
  • bax Autor: ~grisza
  • Re: bax Autor: ~st
  • GR Autor: ~bax
  • Re: GR Autor: ~BX
  • Re: bax Autor: ~ja
  • Re: bax Autor: ~gamon