Forum Forex +Dodaj wątek
TO nie moja wina ze tak mocno zarabiasz opierajac sie na czyims zalozeniu he he he
ja nigdzie nie pisze ze musi byc to co ja chce
  • bax Autor: ~grisza
  • Re: bax Autor: ~st
  • GR Autor: ~bax
  • Re: GR Autor: ~BX
  • Re: bax Autor: ~ja
  • Re: bax Autor: ~gamon